fbpx

Segregatory

Segregatory drewniane A4 ręcznie wykonane o grubości 4mm. Idealne dla osób, które chcą się wyróżnić na tle innych. Segregator możemy spersonalizować specjalnie dla Ciebie poprzez grawer na powierzchni w postaci logo oraz pomalować w dowolnym kolorze.

Oryginalny segregator drewniany z grawerem – dodaj nasz wyjątkowy segregator do swojej kolekcji biurowej. Wykonany jest z wysokiej jakości sklejki brzozowej z możliwością personalizacji, posiada elegancki grawerowany wzór, który nie tylko ozdobi Twoje szafki na dokumenty, ale również zwróci uwagę Twoich klientów i pracowników.
Personalizowany segregator drewniany z Twoim logo – wykonany z naturalnego drewna z precyzyjnie wygrawerowanym logo Twojej firmy, ten segregator to szykowna i profesjonalna propozycja dla każdego biznesu. Idealnie nadaje się do przechowywania dokumentów firmowych czy kontraktów.
Drewniany segregator z grawerem laserowym -nasz segregator zapewni Ci maksymalną pojemność i ochronę Twoich dokumentów. Grawerowane powierzchnie wyróżnią Twoje dokumenty na tle innych. Grawer można spersonalizować indywidualną treścią, taką jak imię, nazwisko, daty, czy motywacyjne sentencje.
Brakuje jeszcze 299.00 do darmowej dostawy
Kontynuuj zakupy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2