fbpx

WIECZÓR PANIEŃSKI

Dobrze mieć Pomysł na Wieczór Panieński. To jeden z ważniejszych momentów w życiu każdej siostry, przyjaciółki , kuzynki czy koleżanki. Kiedy to właśnie ona ma stanąć na ślubnym kobiercu i poniekąd utracić przywileje życia panieńskiego. Jednak zanim to zrobi nie może zabraknąć zorganizowanego wieczoru  panieńskiego. Gdy stajemy przed trudem zorganizowania przyjęcia „pożegnalnego” zazwyczaj mamy już  jakiś pomysł na wieczór panieński.

Z reguły są to prezenty na wieczór panieński, gadżety na wieczór panieński oraz mile spędzony czas wśród znajomych przyszłej Panny młodej. Nierzadko podczas szampańskiej zabawy do białego rana.

W trakcie przyjęcia nie może zabraknąć  tortu oraz innych słodkości i ozdób. Topper na tort podczas wieczoru dziewczęcego idealnie podkreśli wagę tego towarzyskiego spotkania. Sprawi również wiele radości oraz pozytywnych emocji przyszłej pannie młodej. Drewniane winietki z imionami malowane na złoto  idealnie wpasują się do dekoracji na wieczorze panieńskim. Życzenia grawerowane na drewnianej desce sprawią uśmiech na twarzy nie jednej pannie, i zapadną na długo w jej pamięci. Pamiętaj. Każdy prezent, dekorację czy gadżet możemy spersonalizować specjalnie dla Ciebie.

Brakuje jeszcze 299.00 do darmowej dostawy
Kontynuuj zakupy

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników