fbpx

Magnesy na lodówkę ze zdjęciem

Magnesy na lodówkę ze zdjęciem to wyjątkowy upominek na każdą okazję. Swój wyjątkowy charakter zawdzięczają możliwość naniesienia na jego powierzchni dowolnej fotografii. Kadr ten uchwyci niezapomniane chwile spędzone wśród Twoich bliskich. Magnesy na lodówkę ze zdjęciem idealnie sprawdzą się jako foto ramka. Magnesy ze zdjęciem są znakomite jako podziękowania dla gości. Są bezkonkurencyjne na dzień Babci i Dziadka, magnesy dla dzieci, Roczek, Komunię Świętą czy po prostu bez okazji. Mogą służyć także jako podkładka pod kubek podczas rozkoszowania się aromatem kawy o poranku.

Magnesy na lodówkę z Twoim ulubionym zdjęciem – zachowaj swoje ulubione wspomnienia zawsze przy sobie, umieszczając je na magnesie na lodówkę. Drukujemy wybrane zdjęcie na najwyższej jakości magnesie, który będzie idealnie pasował do każdej kuchni.

Personalizowane magnesy na lodówkę z Twoim imieniem – stwórz oryginalną pamiątkę dla swoich najbliższych lub przyjaciół, umieszczając na magnesie na lodówkę ich imię. Wybierz dowolny styl i motyw, który pasuje do Twoich potrzeb.

Niewyczuwalny pod palcami nadruk oraz wysoka jakość wykonania sprawi, że zechcesz powiększać sukcesywnie swoją kolekcję fotografii umieszczonych na naszych magnesach i podkładkach pod kubki. To jaki kształt wybierzesz, zależy wyłącznie od Ciebie drogi kliencie.

Brakuje jeszcze 299.00 do darmowej dostawy
Kontynuuj zakupy

Wyświetlanie 1–12 z 63 wyników